Skuhouse > Akcesoria domowe > Deszczownica – Przyjemna Opcja Pod Prysznicem
Akcesoria domowe

Deszczownica – Przyjemna Opcja Pod Prysznicem

Young beautyful woman under shower in bathroom

Brak ograniczeń

Ogromnym plusem deszczownicy jest wygoda. Woda płynąca z góry, równomiernie spada na całe nasze ciało, co nie tylko nas relaksuje, ale także pozwala na mycie obiema rękami i w razie poślizgnięcia gwarantuje większe bezpieczeństwo. Z pewnością przyda się również osobą niepełnosprawnym, a także dzieciom. Woda obmywa nasze ciało równomiernie z każdej strony, delikatnie je przy tym masując.

Oszczędność

Przy zakupie deszczownicy warto zwrócić uwagę na to, żeby wyposażona była w perlaory, czyli specjalne systemy napowietrzające wodę. Dzięki temu kąpiąc się mamy uczucie, że strumień wody jest bardzo duży, ponieważ krople są lekkie i spiętrzone, ale jest to mylne wrażenie, bo w praktyce zużycie wody jest niewielkie, a my łączymy przyjemne z pożyteczny. Dlatego nie zniechęcajmy się ceną deszczownicy i nie porównujmy jej z cenami zwyczajnych słuchawek prysznicowych.

Montaż

Deszczownicę najczęściej montuje się w górnym panelu kabiny prysznicowej lub zwyczajnie na ścianie nad wanną czy brodzikiem. Występują w różnych wielkościach, o różnych średnicach, okrągłe i kwadratowe, dlatego bez problemu można dopasować coś do wielkości i stylu łazienki.

Oryginalny design

Na rynku dostępnych jest wiele modeli deszczownic, które poza swoją podstawową funkcją, pełnią również doskonała rolę dekoracyjną, ze względu na swój kształt, a także podświetlanie, sprawiając, że nasza łazienka może stać się naprawdę wyjątkowa.

Czyszczenie

Deszczownice w większości posiadają funkcję łatwego czyszczenia. Dysze wyposażone są w gumowe lub silikonowe nasadki, które wystarczy delikatnie przetrzeć, aby pozbyć się naleciałego osadu z kamienia. Możliwość ta sprawia, że armatura wygląda idealnie i działa bez zastrzeżeń przez wiele lat.

Dla zdrowia i urody

Dzięki kąpieli pod deszczownicą, z silnym strumieniem wody (która jak od wieków wiadomo ma właściwości zdrowotne i uspakajające) zapewniamy sobie odpowiednie warunki higieniczne, ale także korzystamy z niesamowitego masażu, który w doskonały sposób pobudza do pracy nasze komórki… i koi zmysły. Wiele osób uwielbia stać długo pod strumieniem wody, ponieważ zapewnia im to chwilę relaksu i zapomnienia.

Przydatne dodatki

Dla najbardziej wymagających użytkowników polecamy deszczownice z dodatkowymi funkcjami. Na rynku dostępne są deszczownice z nawet kilkunastoma regulacjami strumienia wody – od mżawki, po hydromasaż, a nawet takie z opcją kaskadowego spływania wody. Bez względu na jakie dodatki się zdecydujemy warto wybrać panel posiadający dysze z przegubem kulkowym, dzięki którym mamy możliwość regulacji kierunku strumienia wody. Co często ma duże znaczenie dla kobiet, które nie zawsze mają ochotę moczyć swoje włosy.

Domowe SPA

Najnowsze deszczownice posiadają także specjalne programy masujące, odprężające, z dodatkową funkcją podświetlania, umożliwiające tak zwaną chromoterapię, czyli terapię kolorem, a także kąpiel w rytm muzyki. Dzięki tym opcjom nasza łazienka zamienia się w prawdziwe SPA, a my czujemy się w pełni zrelaksowani!

Polecane wpisy
Akcesoria domowe

Jak wybrać lampę do sypialni z uwzględnieniem stylu i funkcjonalności?

Odkryj, jak skomponować styl i funkcjonalność, aby znaleźć perfekcyjną lampę do sypialni. Porady dotyczące oświetlenia, tworzenia atmosfery i umieszczenia lampy dla komfortu i wygody.
Czytaj więcej
Akcesoria domowe

Porady dotyczące dekoracji i pielęgnacji sztucznych drzewek świątecznych

Przystąp do świątecznej magii z tym poradnikiem, który pomoże Ci zadbać o sztuczne drzewko świąteczne i elegancko je udekorować, aby przyciągać zachwycone spojrzenia.
Czytaj więcej
Akcesoria domowe

Jak skutecznie sprzątać bez użycia chemii? Porady dla alergików

Poznaj naturalne metody sprzątania dedykowane osobom z alergią. Usuń zabrudzenia bez użycia szkodliwej chemii, zachowując czystość i świeżość w domu.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *